( برترین وبگاه و اپلیکیشن نیازمندی‌، آگهی و بانک مشاغل ) خوش آمدید ، مهمان ! [ ثبت نام | ورود

 

بانک اطلاعاتی معتبر

T15-1

در هر کسب و کاری که فعالیت دارید برای بازاریابی ، اطلاع رسانی ، معرفی کالا، خدمات و پیامک تبلیغاتی موثر باید از بانک اطلاعات مورد نیاز خود استفاده کنید. تا فرصت های جدید را در کسب و کارتان شناسایی و نیازهای مشتریان را برآورده کنید، در نهایت سود نهایی خود را افزایش دهید.
خرید بانک اطلاعاتی ، تصمیم هوشمندانه و آگاهانه ای است که می توانید شانس موفقیت خود را افزایش دهید و با هزینه مناسب سرمایه گذاری کنید. مخصوصا در زمینه ارسال پیامک انبوه میتوانید از آن استفاده کنید. اما تصمیم به خرید کافی نیست، شما باید بسته به پروژه ای که در نظر دارید، گروه هدف خود را مشخص کنید.
بانک های اطلاعاتی براساس شغل، منطقه و … دسته بندی می شوند. به طور مثال(گروه پزشکی، دندانپزشکی، گروه مهندسی، مدیران و…)
بانک های اطلاعاتی شرکت ماهان گسترطاها تا ۳۰درصد احتمال خطا دارد، درصورتی که خطا بیشتر از ۳۰ درصد باشد به شما فایل جایگزین یا هزینه شما را عودت می دهیم
برای دیدن فایل های بیشتر میتوانید وارد سایت ************** شوید.
برای اطلاع از هزینه ها و مشاوره با شماره های زیر تماس بگیرید.
***************
باتشکر،شرکت ماهان گسترطاها

شناسه آگهی : 476655075055c047

تبلیغات

جیکو برترین پلتفرم تبلیغاتی

جیکو خرید و فروش کالاهایی مانند لوازم الکترونیکی، موبایل، تبلت، لوازم خانگی، املاک، خودرو، لوازم شخصی، لوازم تفریحی، ورزشی و .. را تسهیل می‌کند. معاملات بین خریدار و فروشنده در جیکو بدون دخالت جیکو صورت میگیرد و امکان ثبت نام و استفاده از خدمات جیکو در سراسر ایران به صورت رایگان وجود دارد جیکو هیچ گونه مسؤلیتی در قبال واریز هزینه قبل ار دریافت محصول یا خدمات از آگهی دهنده را ندارد.

جای آگهی شما در جیکو خالیست

ارسال آگهی رایگان